prace ogrodnicze Łódź, jaka firma ?

prace ogrodnicze Łódź, jaka firma ?

Hej. Na wiosnę chcę zregenerować swój ogród ;) Co sądzicie o usługach, takich jak prace ogrodnicze? Jeśli wiecie, jaką firmę warto wybrać w Łodzi, napiszcie. Chętnie sprawdzę, co oferują i z jakim kosztem będę się musiała liczyć.

Rico

Posty: 4

 
Nie chodzi mi o typową wycinkę drzew, ale o przycięcie gałęzi i sprawdzenie drzew pod kątem szkodników. Jak kształtują się ceny takich usług w Łodzi? Jeśli wiecie coś na temat, dajcie znać. Z góry dziękuję.

johncena67

Posty: 16

 
Wspaniała firma – https://arbos.org.pl. Polecam ze względu na jakość prac ogrodniczych, które gwarantują. Są fachowi, dokładni i profesjonalni. Działają w Łodzi i w okolicach.

Fifeczek2

Posty: 9

 
Najlepiej skorzystać z usług firmy, która zajmuje się takimi pracami kompleksowo. Usługodawcy w dziedzinie szeroko pojętego ogrodnictwa znają się na pielęgnacji drzew. Jak tylko znajdę coś wiarygodnego w Łodzi, dam znać.

audi25

Posty: 11

 
Zależy na jaką firmę trafisz. Zawsze można porównać ceny, ale ja poszłabym bardziej w kierunku jakości. W przypadku prac ogrodniczych jakość to najważniejsze kryterium. Nie wyobrażam sobie oddania swojego ogrodu w ręce nierzetelnego usługodawcy :) Łódź to miasto, w którym bez problemu można znaleźć dobre firmy.

hamm45

Posty: 10

 
Dobrze, że piszesz, tylko szkoda, że nie polecisz konkretnej firmy. W tym roku będziemy musieli sięgnąć z pomocy, bowiem cięcia są wręcz konieczne. A ile się płaci za takie prace na wysokościach w Łodzi?

SABUR

Posty: 3

 
Pielęgnacja drzew przy pomocy technik linowych – jeśli potrzebna jest naprawdę profesjonalna usługa, to polecam tylko tę usługę, nic innego. Jest kilka dobrych firm w Łodzi. Pozdrawiam.

mikuś89

Posty: 17

 
Jeżeli są to chore lub martwe drzewa to nie będziesz mieć problemów z wycinką drzew. Najlepiej, gdy oceni ich stan jakaś rzetelna firma z Łodzi. Na pewno tu kogoś znajdziesz. Nie są to kosmiczne sumy, więc bez obaw. A co do decyzji, to wcale nie jest tak trudno. Każda sytuacja jest inna, więc trudno powiedzieć coś w Twoim temacie :D

Acclaim

Posty: 9