Projektowanie ubiorów - poszukuję !!

Projektowanie ubiorów - poszukuję !!

Jak ktoś zajmuje się profesjonalnie stylizacjami w Łodzi chodzi o projekty odzieży (profesjonalnie) to dajcie znać. Konkretnie poszukuję kogoś, kto podjąłby się dłuższej współpracy przy opracowaniu projektów dla mojej firmy.

ilor45

Posty: 8

 
Super pomysł takie projektowanie ubiorów, ale w moim wypadku jak na razie to chyba za droga usługa. Wiadomo, że lepiej jest mieć sprawdzone pomysły od fachowca :) ale wiadomo, że nie do końca każdego jest stać na takie usługi i „orze jak może” :) Jak będę miała większy budżet to na pewno skorzystam, nawet z czystej ciekawości.

Lipa08

Posty: 14

 
Sama zajęłam się projektowaniem ubiorów dla własnej firmy, niemniej jednak widzę jednakże, że będę potrzebowała doświadczonego wsparcia. Powód ? Nie radzę sobie za podążaniem za modą :) do tego trzeba jednakże mieć głowę i talent. Na początek wystarczyło, niemniej jednak żeby zyski były rzeczywiście ok to trzeba konkretnej współpracy.

Krakus

Posty: 21

 
Nie do końca byłam zadowolona ze swoich własnych projektów, dlatego poszukałam kogoś kto jest specjalistą od projektowania odzieży active. Trafiłam na panią Joannę :) Ogromny potencjał i głowa do interesów. Tak w skrócie określiłabym tę osobę pełną pasji. Wykazała się przy projektach dla mnie super kreatywnością, za co dziękuję i oczywiście też polecam.

codePerformance

Posty: 7

 
Niezmiernie raduję się, iż odnalazłam ten adres, a raczej ktoś mi go tutaj polecił. Już na samym wstępie jestem zadowolona z perspektyw :) To rzeczowa osoba, która ma pojęcie o projektowaniu odzieży, działa w Łodzi.

serum56

Posty: 8

 
Nie do końca byłam zadowolona ze swoich własnych projektów, zatem poszukałam kogoś kto jest specjalistą od projektowania odzieży active. Trafiłam na panią Joannę :) Gigantyczny potencjał i głowa do interesów. Tak w skrócie określiłabym tę osobę pełną pasji. Wykazała się przy projektach dla mnie super kreatywnością, za co dziękuję i bez wątpienia też polecam.

RAK-Buuu

Posty: 30

 
To kobieta, której bez problemu można zawierzyć swoje biznesowe plany odnośnie produkcji odzieży. Jest specjalistką od projektowania kolekcji ubiorów. To dzięki niej dziś mogę powiedzieć, że jestem zadowolona ze swojej własnej działalności. Takie wsparcie również odnośnie analizy rynku, jakie zrobiła dla mnie jest bardzo pomocne. Szczerze polecam http://www.projectfashionlab.pl.

Klakier

Posty: 13

 
Od przyszłego sezonu, właściwie już za chwilę :) ruszam z nowym projektem. Mam małą firmę produkcyjną, kilka maszyn. Sam zająłem się projektowaniem odzieży active. Jak nie wyjdzie, poszukam projektanta.

Amix

Posty: 29

 
Trzeba sobie postawić granice. Dopóki sam zajmowałem się projektami ciuchów nie było do końca tak dobrze. Też skorzystałem z profesjonalnej oferty opracowywania i analizy trendów w Łodzi, dopiero zaczęło się kręcić ok

Gosienka54

Posty: 9

 
Do takiego zawodu trzeba mieć talent. Takich rzeczy nie da się tylko wyuczyć. Sama chciałam kiedyś zajmować się czymś takim jak projektowaniem kolekcji ubiorów. Nawet książki zakupiłam :) natomiast jednak okazało się, że to był tylko słomiany zapał, albo raczej mi nie wychodziło jakbym chciała. Zatem dobrych projektantów traktuję z gigantycznym szacunkiem.

piet

Posty: 15