Pomocy !!! Hosting, jaki dobry ?

Pomocy !!! Hosting, jaki dobry ?

Cześć. Moja strona internetowa stoi na darmowym hostingu, który w wielu przypadkach zawodzi, albowiem mój serwis nie jest dostępny.

Możecie mi zaproponować jakieś płatne rozwiązanie, które spełni moje oczekiwania?

giurent

Posty: 14

 
Hej. Do tej pory moje strony internetowe nie były zbytnio skomplikowane, ponieważ tworzyłem je w zwykłym HTML-u. Dopiero, gdy zacząłem wykorzystywać profesjonalne oprogramowanie zaczęły rosnąć moje wymagania w stosunku do tego, co powinien posiadać hosting www.

Pendrzec

Posty: 19

 
Cześć. Muszę przyznać, że do tej pory zawsze wybierałem tylko i wyłącznie tani hosting, jednak dostrzegłem błąd w swoim postępowaniu. Kryterium cenowe nie jest najważniejsze, ponieważ warto wziąć także pod uwagę lokalizację serwera, która może wpłynąć na szybkie lub bardzo wolne wczytywanie się stron internetowych.

Dyduszek3

Posty: 15

 
Hej. W sumie wszystkich klientów o ograniczonym budżecie interesuje tani hosting, co niedawno zauważyłem.

Wiele firm doszło do wniosku, że może im go zaoferować i przez to powstała korzystna dla nas konkurencja. Jestem naprawdę zadowolony, bo moje 5 stron działa na zaledwie jednym hostingu za 50 złotych!

Fifa23

Posty: 17

 
Hej. Do tej pory moje strony internetowe nie były zbytnio skomplikowane, albowiem tworzyłem je w zwyczajnym HTML-u. Dopiero, gdy zacząłem wykorzystywać fachowe oprogramowanie zaczęły rosnąć moje wymagania w stosunku do tego, co winien posiadać hosting www.

Klakierek56

Posty: 18

 
Hej. Do tej pory moje strony internetowe nie były zbytnio skomplikowane, gdyż tworzyłem je w normalnym HTML-u. Dopiero, gdy zacząłem wykorzystywać profesjonalne oprogramowanie zaczęły rosnąć moje wymagania w stosunku do tego, co powinien posiadać hosting www.

zpox

Posty: 17

 
Hej.

Doszedłem ostatnio do wniosku, że hosting to nie jest sprawa, na której warto oszczędzać. Przechowywałem na serwerze FTP bardzo ważne pliki, które mój usługodawca utracił, bo… nie robił kopii zapasowej danych!

piet

Posty: 22