archiwizacja dokumentów kadrowych, polecicie ?

archiwizacja dokumentów kadrowych, polecicie ?

Dzień dobry, chciałbym zrobić archiwizację dokumentów kadrowych, ale nie wiem jak to zrobić. Polecicie mi strony, które to wyjaśniają, albo są jakieś specjalne programy do tego?

q-olek

Posty: 5

 
O systemach erp znajdziesz wszystko na tej stronie https://kaizen.info.pl. Są tam zawarte wiele informacji na temat firm, zarządzania i różnych technik by poprawić inne rzeczy w firmie.

Hunka

Posty: 23

 
Monitoring należności niezmiernie przydaje się w firmie. W jednym miejscu możesz mieć porządek w fakturach i nie jest łatwo zapomnieć o ich spłacaniu.

Lupusx

Posty: 2

 
Zarządzanie firmami nie jest prostym zadaniem. Jeszcze jak jesteś szefem to masz mnóstwo obowiązków. Słyszałem, że są firmy wspierające właśnie takie przedsiębiorstwa.

Marko

Posty: 6

 
Archiwizowanie danych można robić elektronicznie, ja nie mam w firmie tyle miejsca, aby trzymać wszystkie dokumenty i papiery. Część z nich mam w segregatorach, niemniej jednak to jest niezmiernie mała liczba.

Black_Riot

Posty: 6

 
Archiwizowanie danych można robić elektronicznie, ja nie mam w firmie tyle miejsca, aby trzymać wszystkie dokumenty i papiery. Część z nich mam w segregatorach, ale to jest bardzo mała ilość.

Iunae_Milt

Posty: 20

 
Powiem wam, iż wiem jakie jest trudne archiwizacja dokumentów kadrowych. Jednakże teraz są odpowiednio stworzone programy do takich rzeczy, więc nie trzeba się męczyć.

Marys56

Posty: 7