Sprzęt na siłownię

Sprzęt na siłownię

Jak ocenialiście sprzęt sportowy do domu przed wyborem i na jakich elementach trzeba się skupić najbardziej?

pawel253

Posty: 1

 
Ten producent o tyle dobry, bo dostarcza wszystko z zestawem do samodzielnego montażu. Paczki też ważą najczęściej tyle, że samodzielnie to pownosisz. Niesamowicie ważna sprawa.

wiesław11

Posty: 11

 
Właśnie na poręczy wolnostojącej większość rzeczy zrobisz https://www.k-sport.com.pl/pol_m_Asortyment_Porecze-treningowe_Wolnostojace-256.html, a w niektórych przypadkach spokojnie wyniesiesz na zewnątrz, bez wielkiej szkody dla efektywności treningu, czy dla zachowania wytrzymałości sprzętu. Podsyłam ten sklep, bo od producenta, więc taniej i zdecydowanie lepsze wsparcie techniczne. Wszystkie elementy montażowe dostajesz od razu przy zakupie. Nie zastanawiasz się, czy to skręcisz samodzielnie. Na spokojnie.

Radziu

Posty: 7

 
Jak nie bardzo wiesz, co Ci się sprawdzi na domowej siłowni to przejrzyj poradniki i to publikowane przez faktycznego producenta sprzętu sportowego https://www.k-sport.com.pl i tam ogarniesz krok po kroku. Mi bardzo pomogło, bo tak naprawdę nie musisz wszystkich ćwiczeń nawet robić, tylko bardziej strategiczne podejście wchodzi w grę. Katalog dość bogaty, sprzęt na gwarancji, bez problemu ze wsparciem technicznym.

Joe

Posty: 4

 
Do tych drążków, co mówiliście to można jeszcze podpiąć chyba worek bokserski, więc taki zakup opłaca się bardziej. Idealny układ to jeszcze haki boczne pod drążek wolnostojący, żeby tam taśmy podpiąć, albo coś jeszcze innego.

Akimer56

Posty: 16

 
Bardzo przystępne ceny na sprzęt treningowy, głównie do domu https://www.k-sport.com.pl/, ale nie wyobrażaj sobie, że kupujesz coś dla amatorów, wręcz przeciwnie. Sprzęt opatentowany najczęściej, dopracowany pod kątem uchwytów, nie ślizgasz się, maksymalna asekuracja. Ćwiczę cały rok, jak siłownie pozamykali to musiałem kombinować. Zainwestowałem około 2000 złotych, ale mam naprawdę nieźle urządzoną domową siłownię. Pomyśl sobie, za 2 tysiące (mniej więcej oczywiście, dużo zależy od Twojego budżetu) masz wszystko do zrobienia normalnego treningu.

Gubomilaa

Posty: 2

 
Nie wiem, kto teraz w ogóle zechce prowadzić siłownię, tego typu biznes. Oczywiście, że lepiej sobie w domu zorganizować trening bardzo zbliżony do tego występującego na siłowni, ale pytanie, jak to prawidłowo zrobić? Według mnie wstawiasz sobie wielofunkcyjną klatkę, a w niej ewentualnie ławeczkę regulowaną z dodatkowymi hantlami i masz wszystko w jednym miejscu. Zajmie to trochę miejsca, ale chyba wiesz, w co inwestujesz. Chodzi mi oczywiście, o coś takiego mniej więcej https://www.k-sport.com.pl/pol_m_Asortyment_Stojaki-Asekuracje-treningowe-166.html, bardzo wysoka jakość asortymentu.

chksfans

Posty: 8

 
Jeszcze sporo zależy od dopasowania długoterminowego planu treningowego. Jak nie masz planu to wiadomo, że ciężko sprzęt skompletować, no bo i jak?

WF2015

Posty: 7

 
Tak naprawdę to aeroby możesz uzupełnić bez bieżni przecież, wystarczy jakiś stepper, czy coś takiego i robisz coś z systemów fitness. Po co Ci, aż tak bieganie potrzebne? Ale to tak na marginesie.

Yuri20

Posty: 2

 
Ławeczka płaska to średnio, regulowana znacznie lepsza, a droższa najczęściej o 100 złotych, czy tam trochę więcej, więc się zastanów.

Sarenka

Posty: 3