wycena aktuarialna, poleci ktoś ?

wycena aktuarialna, poleci ktoś ?

Znacie może jakieś profesjonalne biuro aktuarialne, które jest w stanie mi pomóc przy wycenie mojej firmy? Nie mam dużej firmy, ale wycena jest mi potrzebna.

dominikaa

Posty: 1

 
Wycenę zamawia się na różne potrzeby. Można mieć problemy z prawem, można ogłaszać upadłość, ale można również uczestniczyć w fuzji czy sprzedawać firmę. W każdym z tych przypadków specjaliści od wyceny będą w stanie nam pomóc. Bardzo rzetelnie i profesjonalnie przygotowują się do tego trudnego zadania.

Black_Riot

Posty: 25

 
My mamy małą firmę i nie trzeba było takiej wyceny zamawiać, dlatego nie za bardzo jestem w stanie Wam pomóc. Nawet nie wiem jak taka firma się za wycenę zabiera?

Wacław

Posty: 18

 
U nas konieczna była wycena znaku towarowego i firma sobie z tym poradziła. Nie wiem za niezwykle jak oni to robią, albowiem mnie wnikałem, liczył się dla mnie efekt końcowy.

beata77

Posty: 11

 
Wybór należytego biura, jakie zajmuje się wycenami jest bardzo istotne. Nie można wybierać kogoś, kto nie ma żadnego doświadczenia, bo na nieszczęście, ale źle się to dla nas może skończyć. Potem trzeba naprawiać wycenę i płacić jeszcze raz komuś, kto w pełni fachowo to wszystko jest w stanie zrobić.

grudziec55

Posty: 3

 
Nawet nie wiem czy wiele jest takich firm, które wykonują wycenę. Jeżeli ktoś potrzebuje zrobić wycenę to najlepiej poszukać interesujących informacji przez Internet. W ten sposób zdobędziemy ofertę od kogoś, kto wykonuje to profesjonalnie. To winny być osoby, które mają właściwe uprawnienia do takich zadań i trzeba będzie to zbadać.

czeski

Posty: 8

 
Mnie wycenę aktuarialną wykonało to biuro https://attuario.pl i jestem bardzo zadowolony. Wszystko poszło dokładnie tak jak się spodziewałem, czyli profesjonalnie.

Yuri20

Posty: 5

 
Duże firmy potrzebują zrobić wycenę na potrzeby kredytu czy na potrzeby fuzji. Z małymi takich problemów nie ma. Jeśli się zleca wycenę to tylko komuś, kto będzie w stanie nam pomóc wykonując to wszystko w profesjonalny sposób. Wtedy wiemy, że to rzetelna wycena. Takiej firmie można będzie w stu procentach zaufać i powierzyć im zadanie.

miskowiec45

Posty: 13