nadruki na upominkach, poszukuję

nadruki na upominkach, poszukuję

Zastanawiam się ostatnio nad nadrukami na upominkach. Myślę, że w dużym stopniu przyciągnie to klientów i sprawi, że zyski w firmie będą na wyższym poziomie.

gruszk34

Posty: 1

 
Widzę, że mnóstwo moich klientów pali papierosy i właśnie z tego względu zdecydowałem się nabyć zapalniczki promocyjne do firmy. Nie były kosztowne, a mogą przyciągnąć nowe osoby.

Lupusx

Posty: 2

 
Jak dla mnie raczej nie ma się co zastanawiać nad tym czy breloki promocyjne będą dobrym pomysłem na reklamę firmy, bo chyba każdy nosi przy sobie klucze i myślę, że taka reklama się na pewno sprawdzi.

TomekK

Posty: 8

 
Jeżeli w Waszej firmie sprzedajecie czy dajecie klientom torby to zastanówcie się nad nadrukami na torbach, bo wydaje mi się, że jest to wręcz niezwykły sposób na reklamę. Klienci z takimi torbami będą chodzić po chodnikach przez co inni ludzie zobaczą, że dana firma w ogóle istnieje na polskim rynku.

Michaś

Posty: 8

 
Ostatnio zamówiłem różnego rodzaju gadżety reklamowe firmowe przez Internet i muszę przyznać, że byłem miło zaskoczony. Do tej pory raczej starałem się unikać tego typu zakupów, bowiem bałem się, że zostanę oszukany, niemniej jednak od teraz zaczynam kupować tylko przez Internet.

Andziaaan

Posty: 10

 
Pamiętajcie, że jeśli kupujecie jakiekolwiek gadżety reklamowe do firmy przez Internet to kupujcie je tylko u sprawdzonych sprzedawców, bowiem ja na nieszczęście zostałem oszukany i chciałbym Was wszystkich przed tym ostrzec.

serwus45

Posty: 6

 
Zauważyłem, iż do mojego sklepu przychodzi mnóstwo fanów motoryzacji i właśnie wobec tego zdecydowałem się na zamówienie breloków promocyjnych z nadzieją, iż ktoś doczepi sobie go do kluczyków samochodowych i ludzie zauważą logo mojej firmy. Wydaje mi się, iż jest to całkiem dobry sposób na reklamę i może zadziała.

Black_Riot

Posty: 3

 
Jeśli chcecie wykonać nadruki na odzieży na Waszych firmowych koszulkach to polecam zrobić to tutaj: https://taniegadzety.pl/content/104-nadruki-na-odziezy. Jakość wykonania jest naprawdę bardzo wysoka.

Dobrze_1

Posty: 25

 
Jeśli chcecie kupić jakieś upominki dla klientów, które przydadzą się na co dzień to zdecydujcie się na czapeczki promocyjne, bo jest to chyba jeden z lepszych wyborów.

proszek

Posty: 4

 
Od jakiegoś czasu wykonuje regularnie nadruki na upominkach dla klientów i mam wrażenie, że przez to przychodzi więcej osób, dzięki czemu mam większe zyski.

dzejs

Posty: 9