meble na wymiar Gdańsk

meble na wymiar Gdańsk

Możecie mi podpowiedzieć, jak się zabrać za zamawianie mebli na wymiar i jak rozpoznać w ogóle dobrego wykonawcę?

TomekK

Posty: 1

 
Kombinuj w pierwszej kolejności z wysoką zabudową, szczególnie w mniejszych nieruchomościach. W Polsce większość ludzi żyje w dwupokojowych mieszkaniach i to jednak warunkuje nawet proces zamawiania mebli, całej zabudowy. Meble koniecznie zoptymalizowane ze sprzętem AGD.

Damiano

Posty: 2

 
Pracują z konglomeratami wszystkich producentów praktycznie, więc opłaca się przejrzeć katalog, inspiracje na FB i ocenić, czy ten styl projektowania się podoba.

codePerformance

Posty: 6

 
Fronty lakierowane mat najlepiej według mnie wyglądają, a z dodatkowym oświetleniem ledowym, jakimiś taśmami to już w ogóle nowoczesny styl. Polecam takie podejście.

Miluśkooo2

Posty: 3

 
Potwierdzam, bezpłatne konsultacje obowiązują, więc możesz zajrzeć bez problemu.

Michaś

Posty: 5

 
Zamawiałem takie szafy do siebie https://lowen.pl/galeria-kuchnie-na-wymiar//. Jedna wnękowa druga wolnostojąca do gabinetu i fajnie wyszła inwestycja. Nie ma braków technicznych. Wszystko pomierzyli tak, że akcesoria domowe się mieszczą. Nie jest drogo, a jednak szafy warto oddzielnie zamawiać ze względu na późniejszy komfort eksploatacji. O normalne, trwałe meble w zwykłych sklepach to już naprawdę trudno.

NBA-dresy

Posty: 4

 
No właśnie oni nawet sprzęt AGD ogarniają pod zabudowy kuchenne, więc dość kompleksowa opieka klienta. Nie wiem, czy ktoś wcześniej napisał o tym.

Black_Riot

Posty: 22

 
Akurat im wychodzą dobrze szafy z lustrami, nie są jakieś przesadzone i tandetne. A to już sztuka. Trzeba niestety dokładnie ocenić dotychczasowe realizacje, żeby nie wejść na minę.

Kitas

Posty: 2

 
Raczej teraz się wywiązują terminowo z realizacji, natomiast bardziej zdalny kontakt, wszystko załatwiane online. Reszta bez zmian, czyli cały proces produkcyjny. Możesz spokojnie rozmawiać, nawet w tym momencie funkcjonowania gospodarki.

suderuss3

Posty: 5

 
Zamawiałem meble i niewiele się dopłaca w porównaniu do standardowych mebli ze sklepów, gotowców. Poza tym gotowca nigdy nie dopasujesz w całości do wnętrza, więc można tylko w jeden sposób podejść do zamówienia.

syrena88

Posty: 8