dobry stomatolog Toruń

dobry stomatolog Toruń

Gdzie leczycie zęby i co najpoważniejszego w życiu robiliście w gabinecie? Interesuje mnie, czy można rozwiązać dość duże problemy i zaniedbania w stosunkowo krótkim czasie i ile to może mniej więcej kosztować.

Sehano

Posty: 1

 
Może KSE przy Starodębskiej 10 we Włocławku na pełną metamorfozę uśmiechu, albo usuwanie przebarwień? Jak mieszkałam tam to chodziłam regularnie. Niestety przeprowadziłam się i takiego dobrego gabinetu stomatologicznego u siebie nie mam. Czasami przechodzi mi przez głowę, że chyba powinnam do nich dojechać.

E-GOista

Posty: 16

 
Nieco tańsze licówki to kompozytowe i też fajnie wyglądają, chociaż ceramiczne bardziej przypominają naturalne zęby. Zobaczysz na przykładzie, jak to wygląda i sobie na spokojnie podejmiesz decyzję.

edyta123

Posty: 12

 
Leczyłam się u nich, a teraz chodzimy z całą rodziną. Protezy, mosty, wybielanie, co chcesz. Widziałam u nich ludzi, którzy przychodzili z takimi wadami, że wręcz nie mogłam uwierzyć. A później z białymi zębami wychodzili :) Akurat przykłady, które prezentują to wszystko prawda.

tigra32

Posty: 14

 
To prawda, że polskich stomatologów wysoko się ocenia, nawet za granicą i to do nas przyjeżdżają się leczyć, ale niekoniecznie ze względu na niższe ceny, ale przede wszystkim przez jakość.

misiu56

Posty: 6

 
Też mam z nimi doskonałe doświadczenia. Jedna z niewielu klinik, gdzie można się umówić na metamorfozę uśmiechu, a zabiegi przeprowadzić ze znieczuleniem, które nieco dłużej działa i nie wywołuje żadnego dyskomfortu. Dla mnie to podstawa leczenia stomatologicznego.

kondziu

Posty: 7