Jak trzymają się naklejki ścienne?

Jak trzymają się naklejki ścienne?

Dzień dobry. Co możecie powiedzieć na temat naklejek na ścianę? Jesteście w stanie polecić jakiś sklep, w którym jest szeroki wybór wzorów i tania wysyłka?

Smerfik

Posty: 9

 
Za nasze naklejki na ścianę płaciliśmy zaledwie 35 pln od sztuki. Ukierunkowaliśmy się na gwiazdy światowego kina, jakie teraz dekorują nasz salon. Są znakomite!

Januszek

Posty: 16

 
Wybierałam już raz naklejki na ścianę do pokoju dziecka, ale to było zdecydowanie prostsze niż wybór naklejek do salonu. Wydaje mi się, że dziecku wybrałam po prostu ulubionego bohatera i było po sprawie :)

jarcio00

Posty: 16

 
Sama poradziłam sobie, aby posadzić naklejki ścienne w odpowiednich miejscach. Z tego względu wydaje mi się, że temu zadaniu jest w stanie sprostać absolutnie każdy konsument. Nigdy wcześniej nic takiego nie robiłam, a na domiar tego nie mam żadnych specjalnych zdolności manualnych. Dacie radę ;)

Januszek

Posty: 27

 
Stworzenie efektownej kompozycji z pomocą naklejek ściennych to dla mnie bułka z masłem. Robiłem to już trzykrotnie. To nic skomplikowanego, a ile satysfakcji :)

WielkiBO

Posty: 13

 
Sama poradziłam sobie, aby umieścić naklejki ścienne w odpowiednich miejscach. Z tego względu wydaje mi się, że temu zadaniu jest w stanie sprostać absolutnie każdy klient. Nigdy wcześniej nic takiego nie robiłam, a ponadto nie mam żadnych specjalnych zdolności manualnych. Dacie radę ;)

dzejs

Posty: 11

 
Wśród asortymentu tj. szablony malarskie równych nie ma sobie sklep http://www.naklejkolandia.pl/k59,szablony-malarskie-z-tworzywa-wielorazowe.html. Mogę rekomendować zakupy u nich przede wszystkim za błyskawiczną wysyłkę i dobrą obsługę.

Fanatyk

Posty: 14

 
Szablony malarskie szczególnie docenia mój mąż. Twierdzi on, że są znakomite, ponieważ można je wykorzystać nieograniczoną ilość razy. Ponadto uważa, że kolorowe wzory są zdecydowanie bardziej efektowne od tych, które stworzone zostały w jednym kolorze.

duduś34

Posty: 15

 
Akurat u nas dwa cytaty zostały wykorzystane jako naklejki na ścianę. Ktoś musiał mieć naprawdę fajny pomysł na to, aby życiowe sentencje trafiły do sklepu internetowego w formie wzoru. A my korzystamy i się cieszymy z dekoracji ściennych pokoju.

Dzidzia

Posty: 4