pizza katowice, gdzie szukać ?

pizza katowice, gdzie szukać ?

Powiedzcie mi, która według was restauracja katowice jest najlepsza? Jak dania w danej restauracji najbardziej wam smakowały?

Wacław

Posty: 2

 
Ja byłem ostatnio w naleśnikarnii katowice na naleśnikach słonych i powiem wam, że była to najlepsza rzecz, jaką kiedykolwiek jadłem. Nie wiem, jak oni to zrobili, ale pierwszy raz jadłem coś tak pysznego.

merlo45

Posty: 2

 
Pizza katowice jest faktycznie niesłychanie dobra w jednym z lokali, niemniej jednak nie pamiętam na jakiej ulicy się znajduję i jak się nazwy. Jednak jest to restauracja, jaka podaje dania bez używania mąki pszennej.

Mamuśka

Posty: 6

 
Powiem wam, że ta pizza katowice jest po prostu najlepsza. Tutaj macie link do strony właśnie tej restauracji http://www.placek.katowice.pl. Serwowane są tam dania bez mąki pszennej. Pizza, jak i inne dania smakują obłędnie. Musicie ich spróbować.

Hoteowo24h

Posty: 14

 
Ja również poszukuję najlepszych pierogów katowice. Wydaję mi się, że sporo z was jadło najlepsze pierogi w tym mieście. Chętnie skorzystam z waszych poleceń lokali.

Lalka

Posty: 5

 
Idealne jedzenie to podstawa, niemniej jednak również lubię restauracje katowice, jakie mają klimat rodzinny. Dobrze jest iść na smaczne jedzenie, a zarówno posiedzieć w świetnym towarzystwie.

Fiflek

Posty: 7

 
Dobre jedzenie to podstawa, ale również lubię restauracje katowice, które mają klimat rodzinny. Dobrze jest iść na smaczne jedzenie, a także posiedzieć w dobrym towarzystwie.

namok

Posty: 15

 
Słyszałem kiedyś, że jest dobra naleśnikarnia katowice, jaka serwuje naleśniki bez mąki pszennej. Muszę się do niej wybrać i dam wam znać, czy się opłacało tam iść.

codePerformance

Posty: 18

 
Ja zawsze chodzę do kilku lokali i wybieram najlepszą restauracje katowice. Nigdy nie sugeruje się kogoś opiniami. Często jest tak, że nie każdemu smakuje to samo.

Sarenka

Posty: 4

 
Ja również szukam najlepszych pierogów katowice. Wydaję mi się, że wielu z was jadło najlepsze pierogi w tym mieście. Chętnie skorzystam z waszych poleceń lokali.

Iwolf

Posty: 13