manicure w Krakowie, znana firma ?

manicure w Krakowie, znana firma ?

Witam kochane. Powiedzcie mi, do jakiego salonu chodzicie na paznokcie. Poszukuję jakiegoś sprawdzonego miejsca w Krakowie, najlepiej w centrum, żebym nie musiała nigdzie dojeżdżać, bo nie jestem mobilna :)

Fiflek

Posty: 3

 
W szczególności, jak przestaje cię zadowalać efekt końcowy. Miałam podobnie. Zmieniłam manikiurzystkę i teraz jest okej. Ostanie paznokcie hybrydowe, w jej wykonaniu, które wykonałam sobie w Krakowie, olśniły nawet mojego chłopaka, a on nie jest skory do zauważania takich detali.

Serwet87

Posty: 22

 
Od czasu do czasu warto zmienić salon, ponieważ każda stylistka od manicure ma różne pomysły. Jestem zdania, iż zawsze jest dobry czas, aby zmienić gabinet w Krakowie na inny :)

johncena67

Posty: 12

 
Zwłaszcza, jak przestaje cię zadowalać efekt końcowy. Miałam podobnie. Zmieniłam manikiurzystkę i teraz jest okej. Ostanie paznokcie hybrydowe, w jej wykonaniu, jakie wykonałam sobie w Krakowie, olśniły nawet mojego chłopaka, a on nie jest skory do zauważania takich detali.

Azazel412

Posty: 23

 
Z własnego już wielokrotnego doświadczenia z usługami salonu kosmetycznego polecam te usługi https://salonmagja.pl/. Wykonują tutaj mega profesjonalny manicure w Krakowie – jak dla mnie najlepszy.

Krakus

Posty: 21

 
Jak trafisz na coś ekstra, to daj znać. W grudniu szykuje mi się wesele i wiadomo, będę potrzebowała profesjonalnego manicure. Mam nadzieję, że do tej pory znajdę coś sprawdzonego w Krakowie.

Mariusz

Posty: 14