kalkulator BMI, gdzie znajdę ?

kalkulator BMI, gdzie znajdę ?

Chciałbym się dowiedzieć, czy u was sprawdza się kalkulator biegowy? Na jakiej zasadzie on działa? I kiedy najlepiej z niego korzystać?

Kleooo6

Posty: 2

 
Jakość powietrza wpływa na intensywność naszego biegania. Podczas ogromnego smogu sporo zanieczyszczeń może przedostawać się do naszego organizmu, co niezwykle źle wpływa na nasze zdrowie.

masazzer4

Posty: 10

 
Warto sprawdzać sobie idealne tętno bieganie. Dlatego na wielu stronach możesz znaleźć wiele informacji na ten temat. Możesz zobaczyć jak prawidłowo sprawdzić idealne tętno.

Watuniaa

Posty: 16

 
Również słyszałam, iż jest coś takiego, jak kalkulator biegowy. Jednak nie jestem co do niego przekonana. Wydaje mi się, iż te programy nie pokazują porządnych obliczeń.

Michałek

Posty: 10

 
Pożądane byłoby sprawdzać sobie porządne tętno bieganie. Wobec tego na sporo stronach możesz znaleźć dużo informacji na ten temat. Możesz zobaczyć jak prawidłowo zbadać porządne tętno.

Krzyś3232

Posty: 2

 
Musisz sprawdzać idealne tętno przed bieganiem. Ja zawsze to robię za pomocą tej strony inertentowej https://www.runisfun.eu/strefy-tetna. Jest to specjalna strona przeznaczona dla biegaczy.

Dzidzia

Posty: 16

 
Musisz sprawdzić sobie idealne tętno bieganie. Jest to bardzo dobre dla osób, które dopiero zaczynają przygodę z bieganiem.

wiesław11

Posty: 11

 
Kalkulator BMI używa się, jeśli chcemy sprawdzić, czy nasza masa ciała jest prawidłowa. Do tego nie potrzebujemy kalkulatora. Możemy to zrobić samemu na kartce, tylko potrzebujemy specjalnego wzoru.

kondziu

Posty: 9