projektowanie stron Łódź, znacie ?

projektowanie stron Łódź, znacie ?

Nie wiem czy zlecić projektowanie strony internetowej w Łodzi jednej z firm czy zająć się tym samodzielnie? Jak Wy myślicie? Da się samemu radę to zrobić?

maniek

Posty: 1

 
Im lepszą chcemy mieć stronę internetową tym trudniej będzie ją wykonać, dlatego lepiej oddać to zadanie komuś, kto zajmuje się takim projektowaniem, na co dzień.

Buła

Posty: 11

 
Z tego, co pamiętam to projektowaniem stron w Łodzi zajmuje się ta firma https://www.icp.info.pl. Nie wiem, co dokładnie robią, dlatego najlepiej jest się z taką ofertą dokładnie zapoznać.

udziec

Posty: 6

 
Na pewno znajdzie się firma, która zajmuje się stronami w Łodzi i każdemu pomoże. Można taką ofertę odszukać w internecie. Sprawdźcie sobie to sami.

Doamdor

Posty: 19

 
Im lepszą chcemy mieć stronę internetową tym z trudem będzie ją zrobić, zatem lepiej oddać to zadanie komuś, kto zajmuje się takim projektowaniem, na co dzień.

Różyczka

Posty: 2

 
Zlecałem projektowanie strony www w Łodzi wyspecjalizowanej w tym firmie. Wybrałem sobie najwyższy i jednocześnie najdroższy pakiet. Na bieżąco mogłem sobie sprawdzać jak wyglądają postępy ich pracy. Jestem bardzo zadowolony z końcowych efektów.

wiesław11

Posty: 7