dobry importer samochodów ze stanów

dobry importer samochodów ze stanów

Może ktoś z Was mi poradzi czy obecnie sprowadzanie samochodu ze stanów do polski będzie miało sens. A jeśli tak to ewentualnie jaką firmę wybrać pod tym kątem. Jeśli coś sensownego możecie polecieć, macie jakąś sprawdzona firmę, albo ktoś z Was w tym działa to dajcie znać. Na ile to będzie opłacalne i jakie faktycznie auta ze Stanów będzie warto sprowadzić.

HaNzo

Posty: 1

 
Wydaje mi się, że jak poszukasz to znajdziesz coś tam sensownego jeśli chodzi o takie firmy, które sprowadzają auta z USA do Polski i po taką ofertę faktycznie warto będzie sięgnąć. To dość istotna kwestia, ponieważ dzięki temu będziesz miał do wyboru firmę, która zna ten rynek, będzie pomagała w znalezieniu odpowiedniego samochodu jak i potem może wspierać załatwianie też kwestii formalnych jakie trzeba zorganizować.

bydlus

Posty: 8

 
Istotną kwestią na pewno będzie pomoc kogoś kto zna rynek samochodów w USA i też ma jakieś doświadczenia w organizacji takich kwestii jak sprowadzanie samochodów. Wymaga to pewnego doświadczenia, bo jednak można też się naciąć na auto, które nie spełni oczekiwań i potem z takim samochodem będą wyłącznie problemy. Lepiej więc podejść ostrożnie i skorzystać z pomocy kogoś z doświadczeniem na tym rynku.

Lupusx

Posty: 6

 
Przy sprowadzaniu samochodu z USA kluczowa kwestia to zabezpieczenie auta na czas transportu. To w sumie podstawowa kwestia, którą trzeba mieć na uwadze, bo jednak kontenerowa podróż jest bardzo długa i zorganizowanie takiego przewozu nie będzie proste. Warto mieć kogoś kto faktycznie będzie w stanie ten temat zorganizować na dobrym poziomie i zrobi to sprawnie.

Lupusx

Posty: 3

 
Ja sprowadzałem auto z pomocą www.amer-pol.com i mogę ich polecić. Świetna firma, z którą jest bardzo dobry kontakt, podejście do klienta profesjonalne i obsługa na wysokim poziomie. Jeśli będzie CI zależało na kimś kto będzie w stanie się tym tematem zająć to warto się z nimi skontaktować. Jak powiesz o jakie auto CI chodzi to oni już pod tym kątem będą szukali dla Ciebie odpowiedniej oferty, można na nich liczyć.

hubertus

Posty: 10

 
Staraj się zwrócić uwagę na to jak sytuacja wygląda jeśli chodzi o dostępne obecnie oferty w sieci. Są jeszcze firmy, które działają na tym polu i zajmują się sprowadzanie aut z USA. Na własną rekę będzie trudno coś działać, bo jednak tematyka do prostych nie należy i trzeba szukać kogoś kto będzie miał w tym zakresie jakieś doświadczenie, będzie w stanie coś podpowiedzieć, pomóc jeśli chodzi o wybór auta.

MisiekKce

Posty: 19

 
Dobrą kwestią będzie szukanie pomocy po stronie kogoś kto na co dzień zajmuje się sprowadzaniem aut zza oceanu. To jednak wygląda trochę inaczej niż sprowadzanie aut z Zachodniej Europy. Więc to doświadczenie może mieć istotne znaczenie, warto szukać firmy, która w tym zakresie działa i będzie w stanie zaproponować profesjonalną obsługę, pomoc w znalezieniu atrakcyjnego samochodu, który warto będzie kupić.

Yuri20

Posty: 4

 
Znalezienie kogoś kto będzie w stanie obsłużyć sprowadzenie auta wymaga nie tylko znalezienia samego samochodu, ale również ogarniania wszystkich tych kwestii, które będą związane także z formalnościami jakie za tym się kryją. Też trzeba wiedzieć, gdzie takiego auta szukać, by nie naciąć się na takie auto, które będzie słabej jakości, zniszczone, uszkodzone. Ostrożność jest tutaj ważna i pomoże znajomość tego rynku.

Mariusz

Posty: 11