kurs programowania dla dzieci, szukam w Barcelonie

kurs programowania dla dzieci, szukam w Barcelonie

Witam. Nie chcę żałować wydanych pieniędzy, wobec tego mam pytanie do rodziców, którzy posłali dziecko na programowanie dla młodzieży i są zadowoleni. To musi być pewna inwestycja w przyszłość dziecka :)

Dumer566

Posty: 4

 
Super, że w Barcelonie powstała placówka. Mam nadzieję, że kursy są tutaj dopasowane do wieku dzieciaków i każde będzie mogło nauczyć się coś nowego. Ogólnie popieram naukę kodowania :)

Złoty

Posty: 15

 
No i ekstra, że szkoła jest także w Barcelonie. Do tej pory nie mieliśmy tutaj nic tak rzetelnego pod kątem kursów dla dzieci w wieku szkolnym. Uczestniczymy od dwóch miesięcy i jesteśmy usatysfakcjonowani.

Babeczka

Posty: 7

 
Nie da się ukryć, bo programowanie dla dzieci to lekcje bardzo szybko satysfakcjonujące. Jest zadanie do wykonania, trzeba znaleźć rozwiązanie i łamać głowę, a później są efekty i dużo frajdy.

Dragon

Posty: 15

 
Programowanie dla dzieci, a dokładnie szkolenia w porządnej szkole to super pomysł. Polecam sprawdzić ofertę tej placówki https://www.codinggiants.es. Nam się podoba :D

Hmmm222

Posty: 13

 
Warto zapoznać się z opiniami, zanim zapiszesz dziecko na programowanie dla młodzieży. Mój syn chodził na takie lekcje i powiem, że od razu widziałam, że mu się podoba i to jest dla niego odpowiednie. Kursy trochę kosztują, więc jak już płacić to w miejscu, w którym dziecko ma szansę zdobyć wiedzę.

Ciapek

Posty: 9

 
Właśnie z uwagi na te korzyści też zastanawiam się nad zapisaniem dziecka na programowanie dla młodzieży. Będę wdzięczna za każdą opinię dotyczącą placówek, które są godne uwagi. Pozdrawiam serdecznie.

ciumar1

Posty: 20

 
Programowanie to pasja mojego syna i właśnie zatem zapisałem go do szkoły programowania dla dzieci. Inwestycję w tego rodzaju umiejętności uważam za jak najbardziej udaną i przyszłościową. Fakt, że trzeba sięgnąć z wyłącznie dobrych placówek, które już długo istnieją na rynku edukacyjnym.

namedal6

Posty: 5

 
Po kilku miesiącach uczestniczenia mojego syna w kursach, mogę stwierdzić, iż nauka programowania dla dzieci to śliczne zajęcia, które przydają się im dzisiaj i na pewno również w przyszłości.

Fimnerty6

Posty: 12

 
Kurs programowania dla dzieci to super pomysł. Muszę być jednak pewna, że trafię na dobrą kadrę instruktorów, którzy są programistami potrafiącymi przekazać wiedzę w ciekawy sposób i prowadzić zajęcia tak, aby dzieci naprawdę się czegoś nauczyły. W przeciwnym razie będą to pieniądze wyrzucone w błoto.

jarcio00

Posty: 16